KARS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kep-2 Projesi Kapsamında AB Büyükelçilerinin Ziyareti

Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa yürütülen “Özellikle Kız Çocuklarının Okula Devam Oranlarının Artırılması Projesi” kapsamında Kars’ta gerçekleşen il ziyaret ekipleri toplantısına AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Hansjörg HABER başkanlığındaki 18 Avrupa Birliği üyesi ülkenin büyükelçileri, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ile İlişkiler ve Uluslararası Kuruluşlar, Tanıtım ve Teknik Yardım Daire Başkanı Uğur Güneş, İl Milli Eğitim Müdürü Gökhan Altun, Şube Müdürleri ,öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Haydar Aliyev Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne gelen heyet, halkoyunları gösterisi ile karşılandı. 
Kep-2 Projesi Kapsamında AB Büyükelçilerinin Ziyareti

06-06-2016              Toplantı salonunda açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Gökhan ALTUN  “Özellikle Kız Çocuklarının Okula Devam Oranlarının Artırılması Projesi” (KEP I) kapsamında koordinatör olarak görev yaptığını belirterek, (KEP II) projesinde de İl Müdürü olarak görev almanın kendisini mutlu ettiğini söyledi. 

            Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ile İlişkiler ve Uluslararası Kuruluşlar, Tanıtım ve Teknik Yardım Daire Başkanı. Uğur GÜNEŞ ise konuşmasında projenin hazırlanma uygulama aşamalarından söz ederek, Doğu ve Güneydoğu Anadolu´daki 15 pilot ilde ağırlıklı olarak çalışmaların sürdürüldüğünü söyledi. 

            Konuşmaların ardından Kafkas Halk Dansları gösterisi ve projenin slayt gösterimi eşliğinde anlatılmasıyla toplantı sona erdi.

06-06-2016    06-06-2016

Kars İl Milli Eğitim Müdürlüğü - 0 474 212 82 26 - 27 - 28 223 77 12 - 13 - 21 - 63 - 93 ... Fax:0 474 2128229

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.